logo

reklam

Vali Varol, “Görevimiz tek yumruk, dimdik ayakta durmak”

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, fırsat buldukça gerçekleştirdiği ziyaretlerle şehit ailelerinin yanında olmaya devam ediyor.
Varol, şehit ailesine gerçekleştirdiği ziyaretlerle ailelerin yanında olmaya devam ettiklerini belirtti. Vali Varol, evletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade ederek, şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.
Vatanı bölmeye ve şanlı bayrağı indirmeye çalışan hainlere karşı güvenlik güçlerinin canları pahasına mücadele verdiğini ifade eden Vali Dr. Osman Varol, “Bizlere düşen görev ise bu vatan için canını veren asker ve polisimizin emanetlerine sahip çıkıp teröre karşı tek yumruk, dimdik ayakta durmaktır. Halkımızın güvenliği, ülkemizin huzuru ve esenliği için görevi başında şehit olan kardeşlerimiz milletimizin gönlünde her zaman var olmaya devam edecektir. Aziz şehitlerimizi her zaman saygı ve sevgiyle hatırlayacağız. Milletimizin sarsılmaz vatan sevgisi, güvenlik güçlerimizin sahip olduğu yüksek ruh ve şuur, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve bütünlüğümüze yönelen tehditleri bertaraf edecektir” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle