logo

reklam

Vali Varol hasta ziyaretinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla İçişleri Bakanlığı tarafından vatandaşların sorunlarının hızlı çözümü için 81 ilde başlatılan “Açık Kapı” uygulaması kapsamında Amasya’da sahada.
Amasya Valiliği ‘Açık Kapı’ ekibinin Amasya’da Parkinson hastası 86 yaşındaki Şükrü Lap’ı tedavisi konusunda yakından ilgilendi. Vali Dr. Osman Varol, Parkinson hastas Şükrü Lap’ı evinde ziyaret etti.
Amasya valisi Dr. Osman Varol, “Sorunları, sıkıntıları olan insanlarımız var, devletimizin gücü bunları çözmeye yeter de artar.” dedi. Varol, “Bilindiği gibi devletimiz sağlık konusuna önem verip bu alanda önemli yatırımlar yapmaktadır. Sağlıklı Hayat Merkezinde de toplum ve aile sağlığından çocuk sağlığına kadar birçok alanda sağlık hizmeti verilmektedir.” dedi.
Açık Kapı birimi, vatandaşların çeşitli konularda kamu kuruluşlarına başvurularını hızlı bir şekilde sonuçlandırıyor. Amasya’da Valilik organizesinde kurulum çalışmaları tamamlanan Açık Kapı birimi hizmet vermeye devam ediyor.
Parkinson hastası Şükrü Lap ve yakınlarıyla bir süre görüşerek dinlediği sorunlarının imkanlar çerçevesinde çözümüne yönelik talimat veren Vali Varol, şifa dileklerini iletti.
Şükrü Lap’ın yakınları, ilimizdeki dezavantajlı ve hasta bireylerle bizzat yakından ilgilenen Vali Varol’a ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.
Valiliğin Açık Kapı Birimi görevlisinin de yer aldığı ziyarete, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz de katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle