logo

reklam

Vali Varol Şehit Aile Ziyaretlerini Sürdürüyor

Amasya valisi Dr. Osman Varol, vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında canlarını feda eden şehitlerin hiçbir zaman unutulmayacağını, şehitlerin haklarının ödenmeyeceğini belirtti. Vali Varol, “Vatanını, milletini, bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebelerden birine erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler aileleri. Şehitlerimizin emaneti olan ailelere sahip çıkmak bizim en önemli görevimizdir” dedi.
Vali Dr. Osman Varol, 31 Mayıs 2018 tarihinde Şemdinli, Derecik, Kuzey Irak bölgesinde terör örgütlerine karşı yürütülen operasyon esnasında yaralanmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan Piyade Uzman Çavuş Sercan Koç’un Gümüşhacıköy ilçesinde ailesini ziyaret etti.
Vali Varol, şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyerek, şehitlerin emanet olarak bıraktıkları ailelerinin her zaman yanında olacaklarını, kapılarının da her zaman şehit aileleri ve gazilerimize açık olduğunu dile getirdi.
Şehit Piyade Uzman Çavuş Sercan Koç’un ailesi tarafından evde hazırlanan özel odayıda gezen Vali Varol ve beraberindekileri duygulandırdı.
Şehidin ailesiyle yakından ilgilenen Vali Varol, her zaman olduğu gibi bundan sonra da vatan için eşlerini, evlatlarını şehit veren ailelerin yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.
Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden Vali Varol, “Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir.” dedi.
Vali Varol’un şehit ailesi ziyaretine Gümüşhacıköy Kaymakam Vekili Ali Osman Bulat, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu eşlik etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle