logo

reklam

Vali Varol şehit mevlüdünde

Batman’da 4 Ekim 2018 tarihinde PKK’lı teröristlerce zırhlı askeri aracın geçişi sırasında tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Aydın’ın birinci senesinde Mevlid-i Şerif okutuldu.
Şehid Uzman Çavuş Süleyman Aydın’ın mevlit programına Vali Dr. Osman Varol ile eşi Funda Varol Hanımefendi, Garnizon Komutanı Piyade Albay Mehmet Atlı, şehidimizin annesi Fatma Aydın, babası Niyazi Aydın, ailesi ve yakınları ile Suluova Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, Suluova Belediye Başkan Fatih Üçok, diğer yetkililer, asker ve polisler ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Mevlit programında bir konuşma yapan Vali Varol, Allah’ın okutulan Kur’an-ı Kerim’i, mevlidi kabul etmesini dileyerek, “Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, babası, annesi, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Şehidimizin emanetlerine sahip çıkarak onun mezarında rahat uyumasını sağlamak bizlerin görevidir” diye konuştu.
Vali Varol, Süleyman Aydın gibi yiğit vatan evlatlarının asla unutulmayacağını belirterek, Süleyman Aydın’ın artık tüm milletin evladı olduğunu söyledi.
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan mevlit programında dualar okundu.
Daha sonra programda, vatandaşlara ikramda bulunuldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle