logo

reklam

VAROL; İyiliklere imza atmak hedefiniz olsun

Vali, Kariyer Sohbetlerinde Öğrencilerle Buluştu
İyiliklere imza atmak hedefiniz olsun
Amasya valisi Dr. Osman Varol, Kredi ve Yurtlar Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Kariyer Sohbetleri kapsamında düzenlenen programa katıldı. Vali Varol’un özellikle meslek hayatı ile ilgili anlatmış olduğu hayat hikâyesinden kesitler öğrenciler tarafından ilgiyle dinlendi.
Konuşmasının genelinde, insanların hayatları boyunca hedeflerine ulaşmaları için çok çaba ve gayret sarf etmeleri gerektiğinin önemini vurgulayan Vali Varol, başarının çok uzun süreli çalışmayla değil, yerinde ve zamanında çalışmayla elde edileceğini kaydetti.
Toplumdaki başarı algısının insanların adlarının önüne getirmeye çalıştıkları unvanlar olarak ölçüt alındığını belirten vali Varol, “asıl olan başarının bireylerin toplumsal işleyiş sistemine sundukları katkı olduğunun belirtti. Bireyin başarısının üzerine düşen sorumluluk ve vazife ne ise, onu en iyi şekilde yapma durumu ile ölçülebileceğini.” söyledi.
Vali Varol, “Bizim varlığımızın gayesi, son nefesimize kadar yaşadığımız hangi konum ve şartlarda bulunursak bulunalım, hep iyi şeylerin altına imza atmak. Kendinize hedef tayin etmelisiniz. Sizler bu toplumun geleceği için çok önemlisiniz. Yeterince donanımlı olmazsanız, hayatımız ateş denizinde hem bizim hem torunlarımızın hem de sizin geleceğinizin güzel olmasını beklemek biraz saflık olur. Bu ülkenin, kimliği, değerleri ve geleceği sizin elinizde” diye konuştu.
Vali Varol’un ‘Zoru Başaranlar’ kariyer sohbetleri kapsamında KYK’lı gençlerle buluşmasında KYK Amasya İl Müdürü Kadir Kılıç ve Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’da katıldı. Vali Varol ve beraberindekiler öğrenciler ile birlikte yemek yedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle