logo

reklam

Varol; Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim gönül tahtımızda

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, şehit ailelerini makamında kabul etti.
Aziz şehitlerimizin yadigârı ailelerine ve kahraman gazilerimize her fırsatta ziyarette bulunan Vali Varol, ayrıca talep ve önerilerini dinlemek için kendilerini makamında kabul etmeyi sürdürüyor. Bu vesileyle şehitlerimizin ailelerini makamında kabul eden Vali Varol, kendileriyle sohbet ederek hâl ve hatırlarını sorup sorunlarını dinledi.
Vali Dr. Osman Varol, Devletin ve milletin şehitlerin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceklerini belirterek, “Canlarını vererek bu toprakları bizlere vatan yapan, devletimizin ve milletimizin bekası uğrunda büyük fedakârlıklar gösteren aziz şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Aziz şehitlerimize, onların yakınlarına hizmetkâr olmak bizim boynumuzun borcudur. Sizler aziz şehitlerimizin, devletimize ve bizlere emanetisiniz” dedi.
Varol, ”Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim gönül tahtımızda oturan değerlerimizdir. Şehit ve gazilerimizin vatanımız için gösterdikleri fedakarlıklarına karşılık yaptığımız ve yapacağımız şeyler bizim nazarımızda yetersiz. Şehit aileleri ve gazilerimiz için ne yapsak azdır.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle