logo

reklam

Varol Semt Pazarında

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Semt Pazarı esnafını ziyaret ederek, tezgah sahibi esnaflar ve alışveriş yapmakta olan vatandaşlar ile hasbihalde bulundu.
Vali Varol, sık aralıklarla gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri kapsamında Halk Pazarı Esnafını ziyaret etti. Bahçeleriçi de kurulan pazarda çeşitli ürünlerin yer aldığı tezgahları dolaşan Vali Varol fiyatlar ve satışlar hakkında bilgiler alarak değerlendirmelerde bulundu. Vali Osman Varol, pazar esnafıyla bilgi alışverişinde bulunarak sebepsiz fiyat artışlarına gidilmemesi gerektiğini belirtti, hayırlı işler temennisinde bulundu. Ziyaretleri esnasında vatandaşlarla da görüşen ve görüşlerini alan Vali Pehlivan, yapılan denetimler ve esnafların duyarlılığı ile fiyatlardaki suni artışın önüne geçileceğini belirtti.
Vali Varol, “İnşallah ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde bu sıkıntıların üstesinden geliyoruz. Bugün pazarcı esnafımızla bir arada olduk. Bilgi alışverişinde bulunduk. Onların ve bütün diğer esnaflarımızın duyarlılığı ve gayretiyle suni fiyat artışlarının önüne geçilecektir. Hükümetimiz gerekli tedbirleri alıyor. Bu bağlamda İl Ticaret Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğumuz komisyon gerekli denetimleri yapıyor. Bu vesile ile esnaflarımıza hayırlı işler, vatandaşlarımıza hayırlı alışverişler temenni ediyorum” dedi.
Vali Varol’a ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut’da eşlik etti.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle