logo

reklam

Yazspor Okullar Açılıyor

Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek amacıyla başlatılan Yaz Spor Okulları, bu yılda devam edecek.
Her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları 26 branşta eğitim verecek. 2019 Yaz Spor Okulları için kayıtları başladı.
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç yaptığı açıklamada 2018-2019 Eğitim – Öğretim döneminin sona ermek üzere olmasıyla birlikte gençlerimiz için uzun bir tatil döneminin başlayacaktır. Tatilde zamanlarını uzman antrenörlerimiz eşliğinde en iyi şekilde değerlendirmeleri için velilere seslenen İl Müdürü Kılıç, çocuklarımız ve gençlerimizin yaz döneminde spora yönlendirilmelerinin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkısı çok büyük olacaktır. Mükemmel bir fırsat olan yaz spor okullarımız binlerce çocuğumuza hizmet verecek şekilde planlanmıştır. Çocuklarımızın daha güçlü ve sağlıklı olarak topluma kazandırılması için Ülkemizde bütün illerde olduğu gibi ilimizde de bu yıl engelli kardeşlerimizde dahil olmak üzere farklı branşlarda açılacak olan yaz spor okullarından 5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz yüzme dışında bütün kurslarımızdan ücretsiz olarak faydalanacaktır. Velilerimizden İstediğimiz çocuklarımıza kayıt yaptırma konusunda öncülük edip sporu sevdirerek kendilerini sevdikleri spor branşında kanıtlamalarına imkan sağlayıp ders ve sınav yoğunluğunu unutturalım diyerek, tüm çocuklarımızı ve halkımızı Spor Kompleksine davet etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle