logo

reklam

Yeni Amasyaspor’da hedef şampiyonluk

Ligin ilk yarısının son haftalarında iyi bir hava yakalayan yeşil beyazlılar zorlu lig maratonu sonunda şampiyonluğu hedefliyor.
Yeni Amasyaspor Başkanı Ali İhsan Üzüm, güçlü bir kadro kurmaya çalıştıklarını ve hedeflerini açıkladı.
Üzüm, ligin ikinci yarısı için yaptıkları transferlerle ses getirdiklerini ve bunu sahaya da yansıtarak başarılı olmak istediklerini belirterek, teknik heyetin raporları doğrultusunda çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Üzüm, güçlü kadro kurduklarını ve tek hedeflerinin uzun lig maratonu sonunda şampiyon olaak, profosyonel lige çıkmak olduğunu söyledi.
Kulübü Başkanlığı görevini üstlendiği günden bugüne neredeyse tüm zamanını takım için harcadığını söylerken “Göreve gelirken tüm yönetici arkadaşlarımla birlikte bir söz verdik. ‘Planlarımız ve projelerimiz dahilinde mümkün olan en kısa sürede bu takımı şampiyon yapacak, hak ettiği yerde olmasını sağlayacağız’ dedik. Bugün geldiğimiz noktada hedeflerimize doğru sağlam adımlarla yürüyor olmak hepimizi gururlandırıyor. Ben koltuk ve mevki düşkünü bir başkan değilim. Yönetici arkadaşlarım da ün, şan, takdir peşinde olan insanlar değiller. Bizler bu kulübün emekçileriyiz. Bizler bu şehrin iyilikler ve güzellikler şehri olması için çalışan emekçileriz. Amasya’nın adının mutluluk, başarı ve sporla anılan bir şehir olmasını istiyoruz. Bu yüzden yönetici arkadaşlarımla hemen hemen tüm zamanımızı kulübe ayırıyoruz. Çalışmalarımız sırasında bize her konuda destek olan halkımız başta olmak üzere Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istiyoruz. İnşallah mümkün olan en kısa zamanda bu kulübü ve şehri şampiyonluklarla sevindirecek, gururlandıracağız.” ifadelerini kullandı.
HOCAMIZ ÇOK İYİ OYUNCULAR BULUYOR
Kulüp Başkanı Ali İhsan Üzüm, Teknik heyetin raporları doğrultusunda transfer yaptıklarını belirterek, “Hocamız çok iyi oyuncular buluyor… Hocamızın raporları doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güçlü bir kadro kuruyoruz ve yaptığımız transferlerde bunun bir göstergesi. İnşallah yaptığımız transferlerin getirisini sahada göreceğiz.”

HEDEF ÖNCELİK ŞAMPİYONLUK
“Hedef şampiyonluk mu” sorusuna cevap veren başkan Ali İhsan Üzüm, “Bunu söylemek erken olur, Yeni Amasyaspor’da hedef her zaman şampiyonluktur. Bizim öncelikli hedefimiz iki sezondur kaçırdığımız şampiyonluğa ulaşmaktır. Ligin ikinci yarısında, ilk yarıdaki hatalara düşmeyeceğiz ve ilk yarıda kaybedilen puanları ikinci yarı telafi edeceğiz ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle