logo

reklam

Yeni yıl çoşkusu yaşandı

Amasyalılar ve yılbaşı gecesini Amasya’da girmek için komşu il ve ilçelerden gelen yüzlerce kişilerin konserler, sahne gösterileri ve çeşitli etkinliklerle yeni yıl coşkusunu Şehzadeler Gezi Yolunda ve Ziyapaşa Bulvarında doyasıya yaşadı. Amasya bu yıl Belediyenin ilkini gerçekleştirdiği Yılbaşı Sokak Festivali’nde yeni yıl heyecanı yaşadı. Havi fişek ve Müzik eşliğinde eğlenen vatandaş, unutulmaz bir gece yaşadı.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, halka hitaben yaptığı konuşmasında “Yeni yıl Türkiye’mize ve dünyamıza iyilikler, huzur ve kardeşlik getirsin. Tüm insanlara, günden güne artan sevinçler yaşatsın. Yüzlerimizdeki gülümseme hiç eksilmesin. Herkese sağlık ve mutluluklar diliyorum. 2020 yılı kutlu olsun” dedi.
Amasya Belediyesi’nin Bu yıl ilk kez başlattığı Yılbaşı Festivali, yoğun ilgi gördü. 2019 yılının son günü de festival alanına akın eden Amasyalılar ve Amasya’ya gelen yüzlerce kişi konserler, sahne gösterileri ve çeşitli etkinliklerle yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşadı. Yeni yıl coşkusu festival alanında en güzel şekilde yaşandı.
Amasya Belediye başkanı Mehmet Sarı’nın “Yılbaşında ışıl ışıl, pırıl pırıl bir Anmasya’da yeni yıla hep birlikte gireceğiz” sözü üzerine Amasya yıldız gibi parladı.
Yüzlerce vatandaş çalan hareketli müzikler eşliğinde eğlenidi. Soğuk havaya rağmen yüzlerce kişi, 2019’un son 10 saniyesi konuklar tarafından sayılarak yeni yıla girildi. Yeni yıla coşku ile giren vatandaşlar birbirlerine iyi dileklerini aktararak saat 00.30’a kadar eğlenceye devam etti.
Amasya da bulunan kafe ve restoranlar da düzenledikleri eğlence programları ve özel menülerle Amasya dışından çok sayıda konuğu ağırladı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle