logo

reklam

Yeni Yıla Anlamlı Ziyaretlerle Girdi

AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, Yeni yıla anlamlı ziyaretler gerçekleşkirerek girdi. Vali Varol beraberinde Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Jandarma Komutanı Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut ve Bazı il müdürleri ile birlikte Huzurevlerini, Yeşilırmak Çocuk Evlerindekalan çocuklmarı, Hastane ve görev başında bulunan güvenlik güçlerine ziyaretler gerçekleştirerek yeni yıllarını kutladı.

VALİ VAROL, YENİ YIL BEBEKLERİNİ ZİYARET ETTİ
2018 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek yehi yılın ikiz bebeklere altın taktı. Amasya Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yeni yılın ilk bebeklerini ziyaret eden Vali Varol, aileleri tebrik ederek, bebeklere sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.
Hastanede doğum yapan diğer anneleri de ziyaret eden Vali Deniz, aileleri tebrik ederek, yeni yıllarını kutladı.
yeni yıla görevlerinin başında giren hastane çalışanlarını ve Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastalarıda ziyaret eden vali Varol, yeni yılın huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek, “2018 yılının kardeşlik içerisinde, sorunsuz, sıkıntısız bir yıl olmasını temenni ediyorum. Huzur olunca her şey daha güzel oluyor. 2018 yılı 2017 yılından inşallah daha huzurlu olacak” diye konuştu
Hastane personelinin ve hasta yakınlarının da yeni yılını kutlayan Vali Varol, daha sonra hastaneden ayrıldı.
Vali Varol’un hastane ziyaretine İl Sağlık Müdürü Öner Nergiz ve Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Şahin’de eşlik etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle