logo

reklam

Yeni Yıla Huzurla Girildi

Amasya il genelinde vatandaşlar yılbaşı gecesini huzur ortamında geçirdi. 2017’den 2018 yılına girmek için gündüz saatlerinde çeşitli hazırlıklar yapan eğlence mekanları ve vatandaşlar gece ise geç saatlere kadar eğlenmenin tadını çıkardı. Vatandaşların huzur ortamında bir gece geçirmesini sağlamak için sabaha kadar uygulama ve çeşitli kontroller gerçekleştiren Amasya Emniyet Müdürlüğü güvenlik güçleri il genelinde hiçbir olumsuzluğa meydan vermedi.
Amasya’da yılbaşını kutlayan vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacı ile gün boyunca yaklaşık bin 500 polis görev başındaydı. Polis ekipleri, gece boyunca eğlence mekanlarının çevresinde denetimler yaptı
Amasya’da yeni yıl tedbirleri uygulamaları kapsamında alışveriş merkezleri, şehir merkezi ve eğlence mekanlarının bulunduğu alanlarda polis asayişi sağladı. Gün boyu ve yılbaşı gecesi boyunca yapılan uygulamalardan vatandaş mutlu oldu.
Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl genelinde vatandaşlarımızın rahat ve huzur ortamında bir gece geçirebilmeleri için güvenlik güçlerimiz her türlü önlemi alarak meydana gelebilecek olası olumsuzlukların önüne geçmiş ve gece süresince hiç bir şekilde ne kavga ne de her hangi bir taşkınlığa meydan vermemişlerdir. Amasyalı vatandaşlarımıza gece süresinde duyarlı davrandıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Trafik denetimlerinde 326.513 TL ceza uygulandı
AMASYA Emniyet müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube müdürlüğü ekiplerince son bir hafta içerisinde yapılan trafik denetimlerinde 4 bin 45 araç kontrol edildi. Bu araçlardan bin 414 araç sürücüsüne 326 bin 513 liralık ceza tutanağı tanzim edildi.
Amasya Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Ömer Kapsal, Türkiye Trafik Güvenliği Denetimleri” kapsamında yapılan denetimlerde, karayollarındaki trafik kazalarına neden olan kural ihlallerinin önlenerek, ulaşımın kesintisiz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi, sürücü ve yolcularda trafik kurallarının önemi konusunda farkındalık yaratarak trafik güvenliği bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirildiğini söyledi.
Kapsal, Trafik denetimleri sırasında, kural ihlali yapan taşıtların yanı sıra diğer araçlar da durdurularak sürücülerle yüz yüze iletişim kurulduğunu belirterek, Sürücü ve yolcuların emniyet kemerlerini takmaları ve seyahatleri süresince her iki saatte 10 dakika kadar mola vererek trafiğe olan dikkat ve ilgi eksikliğinin önlenmesi konusunda bilgilendirme yapıldığını bildirdi.
Trafik ekiplerince yapılan denetlemede 7 araç sürücüsünde alkol tespit edilerek ehliyetine el konulurken, 8 araç sürücüsünün ehliyeti olmadığından veya yetersiz ehliyetten işlem yapılırken 47 araç trafikten men edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle