logo

reklam

Yeni yılı kar ve yağmurla karşılayacağız

Yeni yılı kar ve yağmurla karşılayacağız
Meteorolojik verilere göre Türkiye’nin uzun bir aradan sonra yeni yılı karla karşılayacağı anlaşılıyor. Bu gününden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava dalgası kar yağışını da beraberinde getirecek.
Uzun bir aradan sonra ilk kez yeni yıla kar yağışı ile girileceğini belirten meteoroloji uzmanları, beklenen hava sistemi ile ilgili şöyle konuşuyor:
“Bu yıl 31 Aralık gece saatlerinde yani yeni yıla girilirken ülke genelinde olduğu gibi Amasya’da 2020 yılını karla karşılayacak. Bugünden itibaren ılıman hava gidiyor, soğuklar geliyor. Bir daha ne zaman ısınacağımız da belli değil
Aralık ayının sonlarına doğru nihayet kış kendini göstermeye başlıyor. Bu nedenle yurt genelinde sıcaklıklar 4-5 derece azalacak ve gece-gündüz neredeyse aynı kalacak.
Bugün Amasya yoğun kar fırtınası yaşanacak ve hava sıcaklığı gündüz en yüksek 7, gece ise en yüksek sıcaklık 4 derece olacak. Yarın ise gündüz saatlerinde yağmurlu bir hava hakim olacak gece geç saatlerde karla karışık yağmur kendini hissettirecek. Hava sıcaklığı ise yılbaşı gecesi en yüksek 2 derece olacak.
Amasya’da perşembe günü sağanak yağışlıolacak, cuma ve cumartesi günü ise Kar yağışı ve kar fırtınasışeklinde olacak. Pazar günü ise çok bulutlu bir hava hakim olması bekleniyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle