logo

reklam

YHKB Paydaş Toplantısı

Amasya valisi Dr. Osman Varol, çok önemli zirai tarih geçmişi bulunan Yeşilırmak Havzasının ciddi bir tarımsal üretimin potansiyeline sahip olduğunu söyledi.
Tarım ve Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün Nehir Havza Yönetim Planları Kapsamında düzenlediği Yeşilırmak Havzası Paydaş Toplantısı Vali Dr. Osman Varol’un katılımıyla gerçekleştirildi.
Vali Varol, İnsanların refahın artmasıyla birlikte birey başına düşen su tüketiminin de artarken kirliliğin de tehdit oluşturduğunu belirterek, havzada atıklardan kaynaklanan kirliliğin yerel yönetimlerin ulusal kaynakları ve AB’nin sağladığı fonlardan istifade ederek yapılacak yatırımlarla zamanla çözebileceğine inandığını ve bunun içinde ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini söyledi.
AB destekli uygulanan 3 Pilot Havzada Nehir Havza Yönetim Planları Kapsamında Ekonomik Analizler ve Su Verimliliği Çalışmaları için Teknik Yardım Projesi kapsamındaki paydaş toplantısında Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra Tarım ve Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Bilal Dikmen, DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak ve bölge illerinin yetkilileri de yer aldı.
Genel Müdür Dikmen, projenin önemine ilişkin yapılan sunumun ardından uygulanacak stratejiye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle