logo

reklam

Yılbaşı Öncesi Gıda Denetimleri Arttı

Amasya’da vatandaşların esnaflardan aldıkları hizmetlerin sağlıklı olması için Amasya Belediyesi zaman zaman denetimler gerçekleştiriyor.
Yaklaşan yeni yıl öncesi ekipleri kuruyemişçi, restoran, kafe, market ve hediyelik eşya satış yerleri gibi işletmeleri denetledi. Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Yapılan denetimler vatandaşlarımızın sağlıklı hizmet alması adına çok önemli” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, halkının hijyenik, sağlık koşullarına uygun tüketim yapabilmelerini sağlamak için yıl boyunca sürdürdükleri Zabıta denetimlerini, alışveriş yoğunluğunun arttığı bugünlerde daha da artırdıklarını bildirdi. Amasya Belediyesi Zabıta Ekipleri, yeni yıl öncesi vatandaşların daha çok tercih ettikleri kuruyemişçi, restoran, kafe, market ve hediyelik eşya satış yerlerinde denetimlerini arttırdı. 2020 yılına girmeye günler kala, vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı bugünlerde Amasya’da işyerlerini sıkı denetime alan ekipler, satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uygunluğunu, üretim ve son kullanma tarihlerini ve faaliyet belgelerini kontrol etti.

“HER ŞEY VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN”
Vatandaşın sağlığını tehdit edecek üretime ve kaçak ürün satışına izin vermediklerini ifade eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Halkımızın sağlığı bizim için önemli. Düzenli denetimlerimizi, yeni yıl gibi alışverişin arttığı bugünlerde daha da sıklaştırdık. Denetimlerimiz aralıksız devam edecek. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmaları gerekmektedir. Halkımız şikâyetleri ile ilgili olarak belediyemize ulaşarak yapabilirler. Zabıta ekiplerimiz anında şikâyetleri değerlendirerek, gerekli işlemleri yapacaklardır. Tüm halkımıza güvenli ve huzurlu alışverişler diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle