logo

reklam

Yılmaz Amasya’dan Mutlu Ayrıldı

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaret etti. Yılmaz daha sonra AK parti İl Başkanlığında Amasya parti teşkilatı ile bir araya geldi.
Belediyecilik konularının ağırlıklı konuşulduğu ziyarette; Yerel seçim sürecinin başarı ile tamamlanması için hassas ve titiz davrandıklarını belirten Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz, Belediye Başkanı Özdemir’e “Karadeniz’deki çalışmaları titiz bir şekilde yürütüyoruz. Her gelişimde de şehircilik çalışmalarında Amasya’daki dönüşümü fark ediyorum. Amasya’da üyük bir kaynaşma, birliktelik sağlanmış. Vatandaşlarımızla büyük bir bağ kurulmuş. Hepimiz insanız eksikliklerimiz mutlaka vardır. Onları da konuşarak, istişareler ederek gidereceğiz. Gönüllere koşmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
İstikrar Sürecek
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,”Türkiye’nin bir adım ileri gitmesini istemeyenlerle mücadelemiz halkımızla birlikte sonuna kadar sürecek.
İl başkanlığında belediye, parti ilçe, kadın, gençlik kolları başkanları, teşkilat üyeleriyle toplantı yapan Milletvekili Yılmaz, AK Parti ailesinin çalışma azminin, halkın gönlünde taht kurduğunu ve artan bir destekle gönül bağının sürdüğünü söyledi. Teşkilatların hizmet etmek için büyük heyecan duyan kadrolarla daha güçlü olduğunu ifade eden Yılmaz, büyük bir davanın parçası olmaktan her zaman gurur duyduklarını kaydetti.
16 yıl öncede ülkemizin zorlu bir döneminde halkın içinden doğan bir parti Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kuruldu, büyük bir sorumluluk ve mücadele ile yola çıkıldı. 16 yıl önce ülkemizde yeni bir parlama kalkınma dönemi başladı. Büyük bir vatan ve halk sevdası ile çıkılan bu kutlu yolda Rabbim, başarıları, güzel günleri çok çalışmanın neticesi olarak hepimize yaşattı. Bu halkımızın desteğiyle sürecek, daha güzel günler ülkemizde yaşanacak. Ne hesap yapılırsa yapılsın, hangi oyunlar sergilenirse sergilensin kararlı bir irade, çok çalışma ve birliktelik ile ülkemizde büyüme, istikrar sürecek” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle